celomix

سلومیکس

شرکت سلومیکس
از سال 1386
در زمینه تولید، توزیع و اجرای پوشش های نوین نمای داخلی و خارجی ساختمان فعال می باشد.

شركت سلومیکس فعاليت خود را در سال 1386 در حوزه تولید انواع پوشش و نماهای مدرن ساختمانی آغاز نموده است. توليدات اين شركت در طرح ها و رنگ های زیبا و متنوع قابل استفاده در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان بوده و جایگزینی مناسب برای رنگ، سنگ، کاغذ دیواری و محصولات مشابه مي باشد.

امروزه نيازهاي صنعت ساختمان استفاده از محصولات جديد، مدرن، شيك و كم هزينه را افزايش داده است، لذا این شرکت با در نظر گرفتن كاهش هزينه هاي ساخت، بهينه سازي مصرف انر‍ژي، سبک سازی ساختمان و سرعت اجراي بالا در بهره برداری، بر آن شده است تا با استفاده از روش های نو و جايگزين روشهاي سنتي، گامي موثر در اين راه برداشته و با در نظر گرفتن صرفه اقتصادي و موارد فني لازم و بكارگيري دانش بالای علمی، اقتصادی، مديريتی و زيبايی شناسی، به تولید انواع محصولات متنوع در حوزه نماهای ساختماني اقدام نماید.

ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد، سازگار با محیط زیست و طبیعت، همچنین ارایه خدمات مناسب و جلب رضایت مشتریان جزو اهداف اصلی این شرکت می باشد.

اين شركت هم اکنون با دارا بودن ظرفیتی معادل 1000 تن در سال با کشورهای عراق، قبرس، آذربایجان، قزاقستان، عمان و ترکیه همکاری داشته و کالا به این کشورها صادر می نماید، همچنین آمادگي دارد تا محصولات خود را با هدف کاهش آلاینده های زیست محیطی و اقتصادی نمودن پروژه های ساختمانی در اختيار سازمان ها، انبوه سازان و مجتمع های مسکونی و تجاری قرار دهد.

محصولات سلومیکس تا 3 سال داراي ضمانت و 7 سال خدمات پس از فروش مي باشد.

ماموریت سلومیکس:

تلاش می‌کنیم با ارائه نسل جدید پوشش های دیواری با کیفیت و دوستار طبیعت به مشتریان اجازه دهیم با کمترین هزینه و زمان محیط خود را زیبا سازند.

چشم انداز سلومیکس:

تولید جدیدترین پوشش های دیوار و مطرح شدن در بازارهای داخل و خارج کشور

ارزش‌های سلومیکس:

  • حداکثر کیفیت محصولات در برابر رقبا
  • تلاش برای افزایش تنوع محصولات
  • ارائه خدمات با حداکثر کیفیت و رضایت مشتری
  • ایجاد فرهنگ عمومی استفاده از پوشش های دیواری جدید
فهرست