شرکت سلومیکس در سال 1386 برای تولید و توزیع انواع پوشش و نماهای مدرن ساختمانی تاسیس گردیده است، که روشی نوین برای تزئین و رنگ آمیزی دیوارها و نماهای داخلی ساختمان است.

 اکنون ما مفتخریم که یکی از بزرگترین تولید کنندگان دیوار پوش طبیعی در ایران می باشیم که با امکانات تولیدی پیشرفته و با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها و همچنین کارکنان، مهندسان و مدیران مجرب برای دستیابی به بالاترین کیفیت محصول و تولیدی که کیفیت زندگی را بهبود می‌بخشد، تلاش می‌کنیم.

سلومیکس با دارا بودن ظرفیتی معادل 1000 تن در سال با کشورهای آسیای میانه، آفریقایی، اروپایی، عربی، چین و ترکیه همکاری داشته و به آنها کالا صادر می نماید.

محصولات سلومیکس تا 3 سال داراي ضمانت و 7 سال خدمات پس از فروش مي باشد.

خط مشی کیفی ما

شرکت سلومیکس استانداردهای پیشرفته ساخت را به منظور دستیابی به محصولات با بالاترین کیفیت اجرا می کند. ما با مواد اولیه درجه یک کار می کنیم که منطبق با ملاحظات زیست محیطی تهیه شده اند تا اطمینان حاصل کنیم که محصول ما سازگار با محیط زیست و طبیعت است. تجهیزات تولید درجه یک ما توسط واحد مهندسی ماهری اصلاح شده است تا مطابق با استانداردهای تولید منحصر به فرد ما باشد. سلومیکس طیف وسیعی از آزمایش ها را پشت سر گذاشته و یک استراتژی قوی تضمین کیفیت را برای اطمینان از مطابقت محصولات نهایی با تمام استانداردهای بین المللی و ملی پیاده سازی کرده است. ما تضمین می کنیم که محصول ما بسیار بادوام و پایدار است که می تواند استانداردها و کیفیت زندگی مشتریان را ارتقا دهد.

ارزش های شرکت ما

 ما کسب و کار خود را مسئولانه و با احترام به افراد و جامعه خود انجام می دهیم و معتقدیم که پایداری کسب و کار ما با تأثیر اجتماعی که در جامعه خود ایجاد می کنیم، مرتبط است.

محیط زیست – کار ما باید به ایجاد یک محیط بهتر کمک کند. بنابراین، ما مواد طبیعی تولید می کنیم که 100٪ قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است.

 مردم – ایجاد فرصت های شغلی برای زنان و جوانان اولویت ماست.  ما یک محیط کار ایمن و سالم را فراهم می کنیم و فرصت هایی را برای توسعه شخصی و حرفه ای کارکنان ایجاد می کنیم.

 جامعه – محصولات ما باید کیفیت زندگی مردم را با معرفی یک سبک زندگی سالم تر و ایجاد شادی بیشتر در جامعه افزایش دهند.

فهرست